Copycentrum Praha - kopírování a skenování

Potřebujete okopírovat recept pro babičku? Rozkopírovat podklady do školy? Rozmnožit dotazníky pro váš výzkum? Ať už je to cokoliv, postaráme se o to v copycentru v Praze, kde na vás čeká usměvavý a ochotný tým Sprinter studia.

Černobílé i barevné kopírování

Přijďte se k nám podívat a poznejte na vlastní oči profesionální vybavení a sehraný tým Sprinter studia. Díky moderním strojům pro vás připravíme kopii vašeho dokumentu v jakékoliv velikosti a kvalitě, ať už ho chcete v černobílém či barevném provedení, s vazbou či laminací. Tisk a kopírování nám jde zkrátka na jedničku. Přesvědčte se například v našich referencích.

Co s vašimi dokumenty umíme?

Skenování velkých formátů

Ať již potřebujete oskenovat nějaké potvrzení, studijní podklady či velkoformátové dokumenty až do velikosti A0+, zastavte ve Sprinter studiu v Praze 2. Výsledkem skenování je formát JPG či PDF, který vám můžeme na místě nahrát na flashdisk nebo vám jej můžeme odeslat do e-mailové schránky.

Možná hledáte ceny...

Pokud ano, nahlédněte do aktuálního ceníku. Pokud se váš požadavek vymyká našim tabulkám, neváhejte nás kontaktovat a připravíme pro vás nezávislou cenovou nabídku na míru.