Sprinter studio - tisk v Praze v rychlosti sprintu

Jak již název napovídá, ve Sprinter studiu v Praze zajišťujeme především tisk všeho, co jen potřebujete. Okopírujeme vám recept pro babičku, vytiskneme studentům diplomku, firmám letáky, katalogy, kalendáře i billboardy. A abyste toho u nás vyřídili co nejvíce, tak kromě digitálního, ofsetového a velkoformátového tisku umíme  perfektně gravírovat, na míru přichystat řezanou grafiku nebo i rychle připravit razítka pro vašeho šéfa.

Sprint je naše hobby

Někteří z našeho mladého týmu běh opravdu milují, jiní jsou spíše pasivními pozorovateli, co máme ale všichni společné, to je sprintování kolem tiskařských strojů, když našim zákazníkům rychle a spolehlivě připravujeme vše, co je podle jejich přání.

(S)printujeme jak nejrychleji umíme!

A jak tiskneme?

  • moderně na nových tiskařských strojích
  • rychle, hbitě a sprintem
  • bezchybně a spolehlivě
  • s příjemnou cenou bez „pražské přirážky“

logo

Jaké to u nás je?

Tiskárnu Sprinter studio najdete kousek od Karlova náměstí v Praze. Nečekejte ale nějaké nudné prostory, které jsou bez nápadu. Jakmile u nás otevřete dveře, dýchne na vás příjemná atmosféra v duchu vinného sklípku, kde se skloubí pohoda a dobrá nálada. Víno bohužel v nabídce nemáme, ale pokud si budete chtít zkrátit čekání dvojkou bílého, rádi vám k tisku zařídíme i to víno.

Už se k nám těšíte, že? Tak nás neváhejte poslat vaši poptávku nebo nás rovnou navštivte!