Originální nápady? To je grafické studio z Prahy

Nebuďte tuctovou firmou s produkty, které splynou v davu s ostatními. Jste výjimeční, proto si zasloužíte originální grafiku a jedinečné ztvárnění vašich produktů či služeb. Sprinter studio, to je profi tiskárna s vlastním grafickým studiem a kreativními grafiky, kteří se postarají o to, aby vás nikdo nepřehlédl! Naším revírem je Praha, ale naše nápady neznají hranic, a tak se mohou dostat do všech koutů světa!

Grafický návrh, který má šmrnc

V současné době je správně zvolená forma a styl reklamní propagace, kterým se prezentujete, rozhodujícím faktorem úspěchu vaší firmy nebo produktu. S grafikou a její realizací se setkáváme denně, proto víme, že dobře připravená prezence má smysl, ať už se jedná o jedinečně zpracovanou vizitku či dokonale promyšlenou reklamu s velikostí několik desítek metrů čtverečních. Připravíme pro vás grafický návrh na míru, který bude mít šmrnc a originalitu!

Jakou grafiku pro vás vymyslíme?

S grafikou to zkrátka umíme

Ve vodách profesionální grafiky jsme už nějaký pátek, a tak víme, čím vašeho zákazníka zaujmout a jak vše připravit tak, aby vaše prezentace či marketingová kampaň klapla na jedničku. Od grafického návrhu na monitoru je ve Sprinter studiu už jen malý krůček k tomu vše zrealizovat. Co pro vás například zajistíme?

A cena? Ta vás mile potěší!

Že je v Praze draze? To ve Sprinter studiu neplatí! Ceny máme více než příznivé. Přesvědčte se na vlastní oči v ceníku. A pokud tam nenajdete, co potřebujete? Zašlete nám nezávaznou poptávku a my vám to spočítáme!

pdf

Ořezové značky a spadávka
Velikost: 462.62 kB