Signmaking a řezaná grafika

Pod slovem signmaking se skloubí reklama i tisk. Uplatnění signmakingu naleznete téměř na každém kroku - jsou to vývěsní štíty obchodů, reklamní polepy aut, světelná i nesvětelná reklama, 3D loga a další. A podle naší zkušenosti vypadají velmi dobře!

Řezaná grafika

Řezaná grafika je využívána především k polepu aut (polep samolepicí nebo odnímatelnou magnetickou fólií), dále polepu výloh, reklamních bannerů a tabulí, světelných reklam a dalších.

Výhodou tohoto druhu propagace je nanesení samolepicí fólie na daný podkladový materiál s možností pozdějších úprav (např.: při změně tel. čísla). K realizaci těchto zakázek používáme samolepící fólie firmy JAC s dobou životnosti až 8 let.

polep vozidla

Nabízíme fólie v široké barevné škále, translucentní fólie, imitace pískovaného skla a další. Pokud vás zajímá více, podívejte se na gravírování a řezání laserem.

Výroba reklamy, která vydrží

Víme, že vám pěknou prezentaci zajistí taková reklama, která je udělaná dobře a vydrží. Proto vaši zakázku (ať už singmaking či řezanou reklamu) připravíme na profi strojích, na kvalitních materiálech a především s naším individuálním přístupem, který poznáte, jen co k nám zavítáte. Výroba reklamy nám jde na jedničku, přesvědčte se v referencích nebo na vlastní oči u nás ve Sprinter studiu!

Nic vám netajíme, pojďte se přesvědčit

Vaši zakázku zpracujeme od grafického návrhu přes vyřezání až po montáž. Také nabízíme možnost řezání ze speciálních fólií určených k nažehlování na textil.

Jako podkladový materiál pro výrobu reklamních tabulí používáme speciální materiály (pěněné PVC, kappa, extrudované plexisklo, magnetická fólie) které lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru v tloušťkách od 2 do 10 mm. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Používáme řezací plotr GCC Jaguar II v šíři řezu až 1000 mm.

Tak co, už jste si jistí, že chcete reklamu od nás? Není nic snazšího - objednávejte!