Reklamní stojany, stěny i klasická „áčka“

Veletrh, prezentace, školení, budování značky, upozornění na akce – to je jen malý výčet toho, kde všude se neobejdete bez reklamních nosičů, jako jsou různé stojany, zásobníky na letáky, skladné roll up bannery, reklamní stěny či oblíbená „áčka“. A víte, kde vám je vytvoří na míru, za dobrou cenu a s úsměvem? To je jasné - ve Sprinter studiu!

Roll up bannery – malé balení pro velký efekt

Sbalte si reklamní nosič do ruličky a snadno ho přeneste tam, kde ho právě potřebujete. Že to zní až moc jednoduše? Ono to také velmi jednoduché je! Přijďte si vyzkoušet montáž i demontáž reklamních stojanů k nám do Sprinter studia. Reklamní nosič v podobě roll up banneru je lehký, snadno přenosný a po rozbalení nepřehlédnutelný! Skladem v rozměru 85 x 200 cm a 100 x 200 cm.

Reklamní poutač „áčko“

Pod označením „reklamní áčko“ se skrývá řada poutačů, které svojí konstrukcí působí jednoduše, esteticky a zároveň bytelně. Jejich povrch může být potištěný, popisovatelný anebo s kapsami, do kterých můžete snadno vložit plakáty, které budou ochráněné před povětrnostními vlivy. Kromě základního modelu pro vás zajistíme „áčkostojan“ se stolkem pro degustační a prezentační akce či praktický reklamní stojan na kola.

Prezentační a reklamní stěny

Snadno sestavíte, rychle rozložíte! Prezentační a reklamní stěny mají plochu několik metrů čtverečních, mohou být jak rovné, tak flexibilně tvarované – záleží pouze na vás, jakou podobu pro svoji prezentaci hledáte. A aby vaše reklama byla dokonalá, připravíme pro vás také grafiku i perfektní tisk.

Nevíte, co hledáte?

Potřebujete vymyslet stánek pro veletrh, vytvořit profesionální budování značky ve vaší firmě nebo sestavit prezentační materiály pro plánovou akci? Rádi vám se vším poradíme! Pošlete nám vaši představu a my dáme hlavy dohromady! Už teď se těšte na skvělé nápady!