Gravírování materiálů

Pokud vás zajímá o gravírování a řezání laserem více, připravili jsme pro vás ve Sprinter studiu vybrané materiály pro gravírování, na které můžeme podle vašeho přání vytvořit téměř cokoliv. 

Gravírování papíru

Papír patří mezi nejpoužívanější materiály. Lze ho potisknout, různě tvarovat, skládat nebo stříhat – my ve Sprinter studiu do něj umíme řezat a gravírovat.

Chcete-li zcela originální přání k narozeninám nebo promoci, svatební oznámení či novoroční PF? Není problém, s pomocí laseru vyrobíme speciálně navržené kousky jen pro vás! Nevšedně a jedinečně vypadá technika gravírování také na jídelních lístcích, vizitkách, komplimentkách a pozvánkách.

Gravírování do dřeva i překližky

Je-li součástí vašich firemních materiálů cokoliv ze dřeva, nabízíme možnost tyto materiály ještě o něco vylepšit! Do dřeva lze vygravírovat nápis, logo, obrázek.

Vyřežeme vám nejen dřevo, až do tloušťky 10 mm, ale také sololit, balzu, překližky a jiné materiály. Výsledek použití technologie laseru závisí na druhu dřeva a jeho povrchové úpravě. Současně nabízíme materiál, který imituje dřevo – je vhodný např. pro firemní cedule, protože je odolný vnějším vlivům.

gravírování dřevo

Gravírování plastu, plexiskla a polystyrenu

Plast je používán zejména proto, že se s ním dobře pracuje. Dá se snadno tvarovat, ale i jednoduše gravírovat laserem. Pro výrobu firemních cedulí nabízíme především materiály dvouvrstvého plastu, z nichž je první vrstva odgravírována a druhá barva „prosvítá“. Dále nabízíme plexiskla, která se používají nejčastěji jako náhražka skla. Jejich výhodou jsou zejména nízké výrobní náklady, současně jsou lehká a mají vynikající odolnost vůči nárazům. Z plexiskla vyřežeme písmena, celé nápisy či jakékoliv tvary, vše můžeme dodat i v samolepicím provedení.

Gravírování do gumy a kůže

Gravírování do gumy používáme především pro výrobu štočků do razítek.

Podle vašeho přání na kůži laserovým gravírováním vytvoříme jakýkoliv motiv. Laser kůži či koženku naruší a „popálí“. Výsledek je velmi pěkný a trvanlivý. Gravírování do kůže patří mezi její nejelegantnější úpravu. Nejčastěji gravírované jsou diáře, klíčenky a peněženky.

gravírování potravin

Gravírování do potravin

Jsme schopni označit logem, nápisem nebo sloganem ovoce, zeleninu či další druhy potravin. Už jsme tu měli kokosy, jablka, banány i pecky třešní.

Máte restauraci, obchod s potravinami, cukrárnu nebo jen chcete udělat někomu radost? Připravujete raut pro klienty? Nechte si vygravírovat logo na kokos nebo pomeranč! Tento typ ozdoby vašeho obchodního partnera zaujme, to jsme si jistí!

Líbí se vám gravírování? Kontaktujte nás a objednávejte!